IN 17

klient: soukromá osoba

lokalita: Praha

typ stavby: interiér

užitná plocha: 150 m2  

projekt: 2019

fáze: ve výstavbě

autor:

Markéta Zdebská

Marek Žáček

spolupráce:

Marie Čáslavská

Michaela Křižáková

autor objektu:

Pavel Horák (Prodesi)

Zadání: Klient rekonstruuje a přistavuje dům s firmou Prodesi a my jsme se na žádost investora zhostili návrhu interiéru a drobných zásahů do projektu, které jsme ve výborné atmosféře konzultovali s autorem domu.
Koncepce / prostorové uspořádání: Finální členění zázemí v přízemí odpovídá aktuálním požadavkům na úložné prostory a další funkce, řešíme detaily osazení kuchyňské linky a dalšího nábytku, který je vzhledem k absenci obvodových zdí buďto součástí dělících příček, plně integrovaný, nebo jako solitér volně v prostoru.
Vybavení a materiály:
Přiznané stropní konstrukce domu dostatečně zastupují dřevostavbu přístavby, proto je v hlabní obytné místnosti navržena béžová PUR stěrka, v ložnicích stávajícího objektu pak sledujeme "klasiku" zděné konstrukce a navrhujeme zde dubové parkety poskládané do stromečku. Kuchyňská linka sleduje svým tvarem okenní otvor. Lednicová část a obklad se díky provedení v bílé barvě stávají součástí stěny a dávají tak vyniknout hlavnímu tělu kuchyně, které se svou barvou slívá s podlahou.....


logo

BY architects, spol. s r.o.

ateliér: Jaromírova 20, 128 00 Praha 2

774 312 433, info@byarchitects.cz

sídlo: Pod Zvonařkou 2317/1, 120 00 Praha 2

IČO: 077 40 557

facebook

vaše zpráva:

 

 

email:  

 

 

kód:    
CZ / EN